У працівника тернопільського дитсадка виявили COVID-19

З 10 червня дитячий садок № 12 у Тернополі зачиняють. У працівника закладу виявили коронавірус. Про це повідомили в пресслужбі міської ради.

– У зв’язку з реєстрацією лабораторно підтвердженого випадку захворювання на COVID-19 у працівника тернопільського дошкільного навчального закладу №12 та з метою організації заходів, спрямованих на профілактику захворюваності серед інших вихованців та працівників зазначеного закладу, з 10 червня дитячий садок №12 тимчасово призупиняє свою роботу, – йдеться в повідомленні.

Про дату відновлення роботи дошкільного закладу повідомлять додатково.

Також у міській раді зазначили, що відповідно до п. 6 постанови КМУ від 20 травня 2020 року №392 особи, які мали контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19, мають пройти обов’язкову самоізоляцію.

 

Попередня стаття

На Тернопільщині стартував ремонт траси поблизу Мишковичів

Наступна стаття

Тернопільський осередок партії «Слуга Народу» очолив Володимир Гевко

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.