![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2020/06/106289849_606494070279338_3884041648920270536_n.jpg)
Сьогодні, 30 червня, у Тернополі відбудеться акція протесту профспілок. Тернопільська обласна рада профспілок пікетуватиме будинок обласної державної адміністрації.
Люди виходять на пікет, щоб не допустити прийняття законодавчих ініціатив, які порушують права найманих працівників і профспілок.
– Відбудеться інформаційна акція профспілок усіх сфер діяльності із вимогою не допустити прийняття антипрофспілкового законопроєкту № 2681 та інших антисоціальних законів, – йдеться у повідомленні.
Акція відбуватиметься у всіх державних установах у регіонах і Києві.
Перше інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» транслює подію наживо. Пишіть коментарі та запитання на сторінці МедіаТОР у Фейсбуці.
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2020/06/106289849_606494070279338_3884041648920270536_n-1.jpg)
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2020/06/106397691_680511332508749_2213725174161954901_n.jpg)
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2020/06/106549236_1392343047619390_1926314765826840035_n.jpg)