Заборона танців, або як у Тернополі борються із коронавірусом

Танцювати тепер можна лише на свіжому повітрі та з дотриманням півтораметрової дистанції. Про це під час засідання міського оперативного штабу повідомив начальник Тернопільського відділу поліції Сергій Осадца.

Під час адаптивного карантину святкування днів народжень можливі лише по чотири людини, але без танців. Не буде дотримана дистанція, то буде така сама ситуація як у Баворові, коли інфекцію було рознесено на більше, ніж півсотні людей наголосив він.

Нагадаємо, після штрафування нічного клубу “Pulse” Сергій Осадца говорив про можливе обмеження танців. За його словами власники розважальних закладів скаржились, що хоч і намагаються дотримуватись карантинних норм, то це не зовсім вдається із танцями. 

Загалом за минулий тиждень поліціянти склали десять адміністративних протоколів у Тернополі за порушення карантинних обмежень, пише зз. До відповідальності притягнули власників закладів громадського харчування, торгових і розважальних центрів.

Фото: dreamstime.com

Автор: Софія Сукач

Попередня стаття

“Одужую завдяки вашій допомозі”: теребовлянку Наталю Борисюк прооперували

Наступна стаття

Будинки та колодязі залишаються підтопленими на Тернопільщині (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.