Волонтери Гуманітарного штабу передали Козівській ЦРЛ аналізатор крові (Відео)

Сучасне медобладнання – на користь громади. Волонтери Гуманітарного штабу передали Козівській ЦРЛ потужний аналізатор крові.

Місцеві медики роблять сотні аналізів на день. Тепер робота буде швидшою, а результат – точнішим.

Загальний аналіз крові раніше ми робили вручну, під мікроскопом, це займало багато часу. Зараз отримали гематологічний аналізатор, щиро дякуємо нашому керівництву, Івану Чайківському та його команді. Це пришвидшить і покращить якість аналізів, які ми видаємо людям, – сказала в. о. завідувачки лабораторії Козівської центральної районної лікарні Василина Статкевич.

Гематологічний апарат придбали за кошти, які залишились від діяльності Гуманітарного штабу. Яке обладнання найнеобхідніше – волонтери вирішували разом з лікарями.

Ми запитали лікарів, яке обладнання можемо придбати за кошти, які залишились на рахунку Козівської благодійної організації, це біля 200 тисяч гривень. Вони вибрали аналізатор крові. Жителям громади не треба буде їхати в Тернопіль, вони зможуть тут зробити цей аналіз, і доволі швидко, – народний депутат України, автор ініціативи «Безпека лікаря – наша безпека» Іван Чайківський.

У приватній лабораторії ці аналізи набагато дорожчі, а сьогодні кожен житель громади зможе за 10-20 гривень їх зробити. Для громади це великий плюс, – вважає волонтер, керівник Гуманітарного штабу Козівського району Сергій Добалюк.

Таке оновлення, – кажуть лікарі, – великий крок до якісної медицини.

Попередня стаття

Від їзди вантажівок тріщать будинки. Жителі Лановець вимагають відремонтувати об’їзну (Фото)

Наступна стаття

Нове обладнання – ефективна робота. У селі Яструбове освятили зерноприймальний комплекс (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.