Від суботи Тернопіль переходить у “жовту” зону

Від завтра, 8 серпня, місто Тернопіль, яке було визначене “червоною зоною” за рівнем епідемічної небезпеки, переходить у “жовту”, про це на своїй сторінці повідомив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Рішення прийняли на засіданні державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Для визначення рівня епіднебезпеки державна комісія враховувала чотири критерії.

Серед них: коефіцієнт виявлення випадків інфікування, середня кількість проведених тестів, показник динаміки зростання випадків інфікування та завантаженість лікарень.

В понеділок, 10 серпня, Уряд планує збільшити перелік критеріїв, які впливають на встановлення різного рівня карантинних обмежень.

  • Кабінету Міністрів буде запропоновано додати новий показник кількості активних хворих за останні 7 днів. Він дасть змогу фіксувати покращення чи погіршення ситуації в конкретних містах та районах, – зазначив пан Володимир.

 

Попередня стаття

Місце пам’яті та спокою. Понад сотню родин загиблих воїнів з’їхалися на Кременеччину (Відео)

Наступна стаття

На Тернопільщині виявили 32 інфікованих коронавірусом за добу

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.