У голови облдержадміністрації Володимира Труша – COVID

Почувається голова обласної державної адміністрації не дуже добре, про це він написав на стоїій сторінці в Фейсбук.
“Друзі, щойно дослідження на COVID-19 показали у мене позитивний результат.
Усі ці місяці органи державної влади наполегливо працювали. Бо область – це живий організм, який потребує постійного менеджменту. Ми продовжували оновлювати лікарні, готувати їх для надання допомоги хворим на коронавірус, готували заклади освіти до нового навчального року. І зараз усе це під загрозою.
Коронавірус може знову паралізувати Тернопільщину, бо статистика сумна. 207 нових випадків за добу. Десятки важких хворих, які не можуть самостійно дихати. Це не просто цифри. Це людські життя.
Разом з медиками, поліцією, рятувальниками ми були і залишаємося на передовій боротьби з коронавірусом. Я розумів, що постійно перебуваю у зоні ризику, але як очільник області не мав права недопомогти, не вислухати, не вирішити…
Наразі перебуваю на самоізоляції. Лікарі призначили курс медикаментозного лікування. Самопочуття – не найкраще(
Вирішувати проблеми області надалі буду дистанційно. За час епідемії ми вже виробили цей навик.
Буду щодня інформувати вас про стан справ.
Не втомлююсь повторювати, що ситуація із захворюваністю в області складна. Коронавірус це не жарт, не метод політичного впливу чи надумана технологія. Тому наполегливо прошу кожного дотримуватися карантинних заходів.
Бережіть себе і своїх рідних.
Яким буде завтра, залежить від кожного з нас.”
Попередня стаття

“Великоберезовицька громада має добрий потенціал для розвитку”, – ініціатор створення Іван Чайківський

Наступна стаття

На Тернопільщині +154 хворих на коронавірус

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.