Легкі музичні мотиви та романтичний вечір. З теплоходів у Тернополі лунає “жива” музика. Послухати її прийшли десятки тернополян, а ще – насолодитись красою нашого міста.
– Тернопільський музичний теплохід повертається! Цього разу з ширшим розмахом та крутими гостями: Blooms Corda (solo acoustic), Tik Tu, Hvyli На цей раз у нас цілих два теплоходи! Та VIP квитки для особливих поціновувачів. Відправляємось 27.08 о 17.00 від центрального причалу, щоб провести разом цей шикарний серпневий вечір. Повернення о 20.00, – йдеться у повідомленні організаторів.
Перше інтернет-телебачення Тернопільщини “МедіаТОР” транслює подію НАЖИВО.
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/IMG_20200827_183711-scaled.jpg)
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/photo5352968855590382981-scaled.jpg)
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/photo5352968855590382982-1-scaled.jpg)
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/photo5352968855590382983-scaled.jpg)