Тернопіль – моя фортеця, – Сергій Лупійчук вітає з Днем міста (Відео)

Тернополю – 480 років. Генеральний директор «Агата-Буд» Сергій Лупійчук вітає рідне місто зі святом.

Підприємець розповідає, що для нього Тернопіль – місто мрій і таємниць. Місто щасливих, працьовитих, завжди усміхнених людей. Місто дружніх зустрічей і родинного затишку.

– Я народився і виріс в Тернополі та вже понад 10 років наше підприємство виготовляє міцні двері, щоб кожен з вас почувався захищеним. Бо мій дім – моя фортеця. Моє місто – мій бастіон. Дорогі тернополяни, вітаю вас з Днем міста. Хай Тернопіль завжди буде у вашому серці, – щиро бажає генеральний директор «Агата-Буд» Сергій Лупійчук.

Попередня стаття

Антирекорд Covid-19 на Тернопільщині: 234 інфікованих за добу

Наступна стаття

Два міста на Тернопільщині віднесли до “червоної” епідемічної зони

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.