![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2020/10/03WhatsApp-Image-2020-10-26-at-15.21.11.jpg)
За вихідні в аваріях на Тернопільщині травмувались водії, один з них загинув. Про це повідомили у відділі комунікації ГУНП області.
На об’їзній дорозі Кременця 24 жовтня, близько 20:30, водій автомобіля Opel Kadett не впорався з керуванням і з’їхав у кювет. Автівка перекинулася.
Потерпілого кермувальника бригада екстреної медичної допомоги доправила до лікарні. За попередніми даними, чоловік на момент автопригоди перебував у стані алкогольного сп’яніння. Через удар він отримав закритий перелом малогомілкової кістки та забої голови.
![](https://tp.npu.gov.ua/assets/sites/tp/03WhatsApp%20Image%202020-10-26%20at%2015.21.11%20(1).jpg)
Смертельна аварія трапилась 25 жовтня на автодорозі Борщів-Заліщики, неподалік села Бедриківці. 33-річний водій автомобіля FORD SCORPIO не впорався з керуванням та з’їхав з дороги. Після цього транспортний засіб врізався в дорожню тросову огорожу.
![](https://tp.npu.gov.ua/assets/sites/tp/03WhatsApp%20Image%202020-10-26%20at%2015.21.11.jpg)
Врятувати чоловіка не вдалося. Він помер дорогою до лікарні. По обох автопригодах триває слідство.