Бізнес-тренер Микола Сапсан став рекордсменом України (Відео)

Малими кроками – до перемоги. Впродовж року це не лише на словах, але й на практиці доводив відомий на пострадянському просторі бізнес-тренер і засновник тренінгової компанії «ОVITTA» Микола Сапсан. Щодня він прокидався о 5 ранку, проходив 15 тисяч кроків та у прямому ефірі ділився своїми знаннями та досвідом. 

«Марафон 365» об’єднав сотні жителів України, Росії, Казахстану, Білорусі, Молдови та інших країн – і став рекордом. Адже за рік Микола Сапсан пройшов понад 5 млн кроків, проводячи водночас мотиваційні тренінги.  

– Ми зафіксували унікальну подію. Відомий бізнес-тренер Микола Сапсан встановив рекорд України за кількістю онлайн-тренінгів під час руху. Щодня за його ефірами слідкували сотні людей і надихались на нові звершення. Перевершити такий рекорд, думаю, не вдасться нікому. Хіба сам пан Микола з часом захоче це зробити, – розповідає експерт Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський.

Микола Сапсан зізнається, започаткував «Марафон 365», щоб виховати в собі та кожному учаснику події звичку перемагати. Адже повторення одних і тих самих дій день у день здатні виробити стійкі й керовані зміни в мисленні та діях кожного.

– Зазвичай ми знаємо, які звички хочемо розвивати, але мало хто може впровадити їх, розробити для себе той алгоритм дій, який допоможе. Часто ми приймаємо рішення змінити все і відразу, наприклад, ввечері ми сповнені мотивації почати бігати, а вранці саботуємо своє ж рішення. Чому так відбувається? Тому що коли рішення прийнято важливо поступово закріплювати шляхом багаторазового повторення нові звички, поки вони не стануть у житті нормою.

«Марафон 365» це мистецтво маленьких кроків, щоб привчити своє мислення працювати по-новому, впроваджувати нові практики, техніки й стійкі звички, – пояснює Микола Сапсан. 

Щоб прокинутися вдосвіта та пройти свої 15 тисяч кроків, пану Миколі часом доводилося долати лінь. Але своїм прикладом він «заражав» бажанням рухатися інших, розвиватися, навчатися й досягати поставлених цілей. Саме завдяки «Марафону 365» тисячі людей набували «звичку перемагати», яка здатна розкрити потенціал кожної людини і тим самим привести до душевного щастя й радості.

– Я йду з вами від травня 2020 року: коли до роботи 4 км, коли транспорт зупинився через карантинні обмеження. Ви як наставник, як тренер допомогли пройти цей тяжкий період у житті. І з часом це стало моєю звичкою – слухати вас і задумуватись про свій вектор у житті. А потім я побачила результат. Я «прокачала» свої м’язи і мозок. Дякую вам за кожне слово та підтримку, яку я відчуваю навіть через екран, – пише у коментарях марафону пані Ірина. 

– Перемога – це не зупинитися на досягнутому, а, всупереч всім, продовжувати рухатися вперед. Малими кроками, але без зупинки, – пише у коментарях марафону пані Віта.   

Хоч марафон завершився, але звичка прокидатися та рухатися разом з бізнес-тренером – залишилась у багатьох. Саме тому пан Микола започаткував нову рубрику – «Ранок з Сапсаном». Це добірка цікавих думок із відзнятого під час марафону матеріалу. Відео з’являтимуться щодня о 8 ранку та допомагатимуть глядачам виховувати в собі звичку  перемагати. До речі, пройти  курс від відомого бізнес-тренера можна, зареєструвавшись за посиланням: https://marathon5-ovitta.com/piar

Попередня стаття

Оксана Муха з програмою «Найгарніші пісні України» 19 березня – у Тернополі!

Наступна стаття

Два концерти в один день. У вівторок Оксана Муха виступить у Тернополі

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.