![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2021/07/festyval-2.jpg)
Після довгої карантинної перерви, Тернопіль знов гостинно запрошує ведучих та авторів психологічних, трансформаційних, коучингових настільних ігор зі всієї України.
Організатори пишуть:
“Із радістю запрошуємо учасників, що переконались у їх ефективності чи бажають це зробити!
Психологічна трансформаційна гра – це можливість значно швидше опрацювати різного роду питання учасника. Кожна гра прирівнюється до 3-7 консультацій психолога, коуча, психотерапевта та має велику кількість переваг над іншими формами роботи з дорослими. Ми знову маємо різного роду зони, бо в кожній грі – свій напрямок роботи”.
Цього разу ми очікуємо 15 тренерів, що їдуть з Запоріжжя, Києва, Львова, Одеси й Тернополя.
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
![?](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
![⚡](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/te4/1.5/16/26a1.png)
![⚡](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/te4/1.5/16/26a1.png)
![⚡](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/te4/1.5/16/26a1.png)
Тернополян та гостей закликають скористайся нагодою та активно грати на Фестивалі.
Детальніше про програму фестивалю: https://www.facebook.com/events/175404741287597/