Нема щеплення — нема зарплати: на Тернопіллі без вакцинації проти COVID-19 людей відсторонятимуть від роботи

Всі держслужбовці, медики, освітяни та працівники відділень «Укрпошта» Тернопільщини мають у найстисліші терміни щепитися від коронавірусу. В іншому випадку вони залишаться без роботи.

Про це під час вчорашнього брифінгу повідомила начальниця управління охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.

— Для цих категорій населення (держслужбовці, медики, освітяни та працівники відділень «Укрпошта») вакцинація є обов’язковою. Поки ж ті з них, які будуть не вакциновані зможуть працювати до 1 листопада, а далі вони будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати на весь період карантину, — говорить Ольга Ярмоленко.

З її слів, на сьогоднішній день в Тернопільській області однією дозою вакцини щеплено 30% населення, 20% — двома дозами.

— Не дивлячись на посилення протиепідемічних заходів в державі, у нашому краї дещо знизилися темпи вакцинації. При цьому, вакцинованими у нас є понад 90% медичних працівників і майже стільки ж у відсотковому співвідношенні працівників освіти, — додає очільниця начальниця управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА.

Джерело

Попередня стаття

Вечір неділі може бути кайфовим! Звичайно, якщо ви придбали квиток на STAND UP вечірку vol.13

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.