Маленькі тернополяни стали співавторами «Книги добра». У збірку увійшли реальні історії про людяність. З понад три тисячі дітей та дорослих переможцями стали дванадцять дітей з Тернопільської області.
– Я зразу визначився, що писатиму про свого покійного дідуся. Він завжди допомагав мені в дитинстві, був для мене точкою опори, я завжди знав, що під надійним крилом, – розповів учень Великобірківської школи-гімназії Олександр Боєчко.
Мама двох донечок Юлі та Валі Галина Гайдук не сподівалася, що історія її дітей потрапить у сотню найкращих. Бажання розповісти, як ходили колядувати, виявили дівчата.
Історія дружини Ольги Стасів, загиблого на війні Михайла Стасіва, також увійшла в «Книгу добра». Жінка каже, її чоловік вартий наслідування, тому вирішила написати про нього.
Переможці проекту були нагороджені поїздкою в Угорщину влітку 2017 року.
Сьогодні вже готовий перший екземпляр унікальної Книги Добра. У майбутньому заплановано виготовлення 100 екземплярів ексклюзивних книг «Книга Добра» та 10 000 друкованих книг, 25 унікальних книг разом із друкованими копіями буде презентовано в обласних центрах України та передано бібліотекам і загальноосвітнім школам. За участю дітей з різних областей України, в межах реалізації даного проекту, запланована презентація та передача книги «Книга Добра» в майже 50 країн світу.