У Тернополі армреслери боролися за медалі та гроші (Відео)


У Тернополі відбувся чемпіонат області з армреслінгу. За нагороди боролися 50 спортсменів, які провели поєдинки у п’яти вагових категоріях. А коркуренцію місцевим армреслерам склали гості з Чернівців та Вінниці.

— Спортсмени визначали кращих у категоріях 60, 70, 80, 90 та понад 90 кілограм. Також ми провели змагання у абсолютній ваговій категорії. Склад учасників доволі сильний. Є спортсмени, які регулярно виступають на чемпіонатах Європи та світу, – коментує організатор та головний суддя чемпіонату Андрій Пушкар

Призерів кожної вагової категорії нагородили іменними медалями. Чемпіон абсолютної категорії також здобув грошову винагороду у розмірі 1000 гривень.

Попередня стаття

Дванадцять історій дітей з Тернопільщини потрапили в “Книгу добра” (Відео)

Наступна стаття

П’яний чоловік на краденому тракторі розчищав дороги Шумська

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.