Чоловіки стоять у салоні потяга біля сидінь і аварійних виходів

Пасажири виштовхали з польського потяга чоловіків, які ображали українського підлітка

У потязі поблизу Варшави двоє молодиків переслідували та ображали 16-річного громадянина України. Після втручання кондуктора та інших пасажирів агресорів змусили залишити вагон. Поліція оштрафувала їх за порушення громадського порядку.

Інцидент стався 29 липня в потязі маршруту Варшава–Тлущ на станції Кобилка-Осув. Двоє чоловіків віком 20 і 22 роки почали чіплятися до підлітка, вимагали, щоб він вийшов, і вигукували образливі фрази. За словами свідків у соцмережах, лунали також ксенофобські гасла щодо українців і білорусів.

Як розвивалися події

Один із нападників спробував підійти до пасажира, який знімав конфлікт на відео. Кондуктор зупинив його і намагався відгородити українця. Коли молодики відштовхнули працівника поїзда, інший пасажир повалив одного з них на підлогу й виштовхав із вагона. Другого також змусили залишити потяг.

Поліція встановила, що чоловіки були тверезими. 16-річний українець сказав правоохоронцям, що не розуміє, чому на нього накинулися. Мати хлопця не подала заяви і не вважала інцидент таким, що потребує подальших дій.

Нападників оштрафували за порушення громадського порядку. Кожен має сплатити по 500 злотих. У поліції зазначили, що не отримували офіційних повідомлень про ксенофобські висловлювання чи злочини на ґрунті національної ненависті.

Подібні випадки агресії проти українців у Польщі фіксували й раніше. Зокрема, 27 липня в одному з міст троє чоловіків напали на українську пару нібито через акцент. Потерпілі дістали тяжкі травми. Польська поліція затримала підозрюваних, а суд арештував одного з них.

More From Author

Чоловік у темному костюмі говорить на синьому фоні

«Нехай візьметься за справу»: Навроцький відповів Туску через напад у Вроцлаві

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *