Відсутність скриньок, фотографування бюлетенів та спусковий важіль гранати поблизу дільниці: у Тернополі підсумовують вибори (НАЖИВО)

 

За дві години до завершення голосування, найоперативнішу інформацію від спостерігачів, представників кандидатів в президенти, правоохоронних органів про вибори у місті Перше інтернет-телебачення Тернопільщини транслює НАЖИВО.

 

 

Юліана Діткун

Юліана Діткун

Журналіст

Попередня стаття

У Шумську конфліктують члени ДВК, родичі переплутали бюлетені і є помилки у списках. Екватор виборів (Відео)

Наступна стаття

Тернополянин сфотографувався з бюлетенем

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.