![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2017/08/20881951_465811237121251_7519867090372440994_n.jpg)
Водій автомобіля Volkswagen Jetta не впорався з керуванням та допустив зіткненя з Volvo 940.
Патрульні, які прибули за викликом звернули увагу, що чоловік знаходився за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.
У присутності 2 свідків чоловік пройшов перевірку на стан сп’яніння. Результат алкотесту – 2,01 проміле алкоголю в крові громадянина. Нагадаємо: допустима норма становить 0,2 проміле.
Патрульні склали на 28-річного водія адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження майна) та за ч.1 ст.130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП.
Як повідомляє прес-служба патрульної поліції, від початку року зареєстровано 22 ДТП з вини нетверезих водіїв.