Марія Хомів: «Знаходьте час, аби пізнавати Тернопіль» (Відео)

Кращого міста за Тернопіль  у світі немає, – переконана тернопільський психотерапевт Марія Хомів. Зізнається, обожнює його за те, що тут вийшла заміж і народила дитину, тут віднаходить спокій.

Своїми роздумами та сподіваннями з нагоди Дня міста Марія Хомів поділилась з Першим інтернет-телебаченням Тернопільщини «МедіаТОР» у проекті “Моє місто”.

– Я обожнюю наше місто. Мені здається, що кращого на світі немає. І хочу вам побажати часу на пошук власних «покращувачів» життя. Для мене це – став. Я дуже люблю вранці милуватися водичкою, дивуватись який він прекрасний, гуляти тернопільськими парками, бачити мамусь і татусів, які гуляють з дітками. Мені подобаються заходи, які проводяться в нашому місті, люди, які тут живуть. Я впевнена, що це все подобається й вам. Милуйтеся нашим містом, – закликає терноплоян відома психотерапевт.

Попередня стаття

На Тернопільщині відкрили меморіальну дошку загиблим поліцейським

Наступна стаття

Тернопіль готовий до старту чемпіонату світу з водно-моторного спорту (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.