На Тернопільщині відкрили меморіальну дошку загиблим поліцейським

До річниці смерті двох співробітників Борщівського відділення поліції 30-річного майора Олександра Рудика і 31-річного капітана Андрія Чернятинського на Тернопільщині відкрили меморіал. Офіцери загинули 23 серпня 2016 року під час виконання  службових обов’язків у спецоперації при штурмі борщівського «стрільця». На спогад про офіцерів колеги з борщівської поліції ініціювали відкриття меморіальної дошки.

  • Нелегким був цей рік без Олександра та Андрія. Осиротів наш колектив. Ми втратили кращих офіцерів. Але пам’ять про них житиме завжди  у наших серцях, – зазначив начальник Головного управління Нацполіції Олександр Богомол.

Попередня стаття

Степан Барна: «Спільно змінюємо місто на краще» (Відео)

Наступна стаття

Марія Хомів: «Знаходьте час, аби пізнавати Тернопіль» (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.