Степан Барна: «Спільно змінюємо місто на краще» (Відео)

Тернопіль – місто, де щодня народжуються нові ініціативи, – зазначає голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. Завдяки активності тернополян, – каже він, – вдається поліпшувати інфраструктуру міста та втілювати нові проекти.

Своїми роздумами та сподіваннями з нагоди Дня міста Степан Барна  поділився з Першим інтернет-телебаченням Тернопільщини «МедіаТОР» у проекті  “Моє місто”.

  • Нам приємно працювати з тернополянами, котрі мають бажання себе проявляти і змінювати наше місто. Приємно говорити про те, що в цьому році ми також будем працювати спільно з містом Тернополем і Тернопільською обласною державною адміністрацією в реалізації хороших і гарних проектів. Зокрема, будівництва водної арени Тернополя, реконструкції гімназії Івана Франка, реконструкції інфекційного відділення дитячої лікарні у місті Тернополі, а також поставили собі за мету завершити реконструкцію і добудову Державного архіву у місті Тернополі, – поділився планами очільник краю.

Попередня стаття

Восьмеро тернополян отримали нагороди від Президента України

Наступна стаття

На Тернопільщині відкрили меморіальну дошку загиблим поліцейським

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.