Тарас Циклиняк: “Тернопіль дає мені життєву енергію” (Відео)

“Макет довоєнного Тернополя” – це відкриття завіси тернополянам у древнє місто. Це – спосіб розказати усім, яку глибоку історію має Тернопіль. Щодня відомий  краєзнавець проводить екскурсії вулицями рідного міста і каже: “Його неможливо не любити, бо той дарує енергію і збагачує життєвий простір”.

Своїми роздумами та сподіваннями з нагоди Дня міста Тарас Циклиняк поділився з Першим інтернет-телебаченням Тернопільщини «МедіаТОР» у проекті  “Моє місто”.

– Тернополю того року – 477. Моє рідне місто. Воно носить мене своїми вулицями вже 29 років. Я за це йому дуже вдячний. Бачите отой макет- це моя подяка Тернополю за те, що дає енергію, дає життєвий простір. Я сподіваюся, що таких проектів у нашому місті буде більше, – зауважує краєзнавець Тарас Циклиняк.

Попередня стаття

Ярослав Чайківський: «Щасливий, що можу допомагати тернополянам» (Відео)

Наступна стаття

Oleg Synovets. Нічні блискавки

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.