Сергій Фалендиш: «Тернопіль – місто добрих та щирих людей» (Відео)

Любов до рідного Тернополя неможливо описати словами, – каже відомий шоумен Сергій Фалендиш. Місто варте найвищої похвали за гарні сквери, чисті парки, неймовірне озеро. А ще у Тернополі найкращі фестивалі і, головне, добрі та щирі люди.

Своїми роздумами та сподіваннями з нагоди Дня міста Сергій Фалендиш поділився з Першим інтернет-телебаченням Тернопільщини «МедіаТОР» у проекті  “Моє місто”.

– Дорогі тернополяни, любіть своє місто. Адже воно наскільки красиве, що словами не передати.  Я люблю рідне місто за те, що у нас гарні сквери, чисті парки,  гарне озеро. Люблю за найкращі фестивалі. Люблю, бо у нас добрі і щирі люди, – заначив Сергій Фалендиш.

Попередня стаття

Сергій Лупійчук: «Люблю Тернопіль з дитинства» (Відео)

Наступна стаття

Віктор Овчарук: «Окрасою Тернополя є його мешканці»

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.