Віктор Овчарук: «Окрасою Тернополя є його мешканці»

Тернопіль неймовірно красиве місто. Проте,  головна його окраса – люди, які тут живуть, – зазначає голова Тернопільської облради Віктор Овчарук. Для політика Тернопіль водночас і молодий і древній. Адже це – столиця студентства, що має за плечима старовинну історію.

Своїми роздумами та сподіваннями з нагоди Дня міста Віктор Овчарук поділився з Першим інтернет-телебаченням Тернопільщини «МедіаТОР» у проекті  “Моє місто”.

–  Тернопіль неймовірно красиве місто. Хоча я родом з Борщівщини, тут пройшли мої найкращі студентські роки, тут народилися мої діти і тому я надзвичайно люблю Тернопіль і тернополян.

Шановні тернополяни, щиро вітаю вас із Днем міста. Ви є найціннішою і найбільшою окрасою нашого міста, – зауважив голова Тернопільської облради Віктор Овчарук.

Попередня стаття

Сергій Фалендиш: «Тернопіль – місто добрих та щирих людей» (Відео)

Наступна стаття

Олександр Смик: «Без Тернополя неможливо жити»

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.