Памятник уродженцю Тернопільщини встановили на Франківщині

У відпустовому місці Погоня Тисменицького району на Франківщині єпископу Української Греко-Католицької Церкви Софрону Дмитерку, багатолітнім єпископом якої він був, встановили пам’ятник. Владика народився в селі Бичківці на Тернопільщині. У 1932 році його прийняли до новіціату отців василіян у Крехові, де він отримав облечини і монаше ім’я Софрон. Помер єпископ  5 листопада 2008 року і був похований у крипті Катедрального собору Святого Воскресіння в Івано-Франківську. Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Попередня стаття

У тернопільських піротехніків насичений день. Викопують другу гранату (Фото)

Наступна стаття

Півтора мільйона гривень на саркофаг для відходів в Острові (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.