246 тернополян намагаються вирішити долю котелень на торфі. Обговорення емоційне (НАЖИВО)

Тернополяни мають чималий борг за газ. Блакитне паливо дорожчає щодня. Також застарілими є централізовані системи опалення. Про це під час виступу зазначив директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Андрій Чумак.

– Жодну з котелень ми не будемо переводити на єдиний вид палива. У котельнях, які ми обладнуємо, буде по декілька котлів. А котельні на торфі замінять 12% роботи старих котелень, – зауважив директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго».

Як зауважив менеджер фірми “Промгазтехнологія” Олександр Кушер, котельні на торфі – безпечні. Натомість тернополяни кажуть, що проти такої ініціативи. Обговорення емоційне.

– В Україні виробляють достатньо газу для нашого населення. Але нас хочуть переконати в протилежному. Під моїми вікнами стоїть котельня на торфі. При спалюванні торфу викидається дуже багато небезпечних речовин. Фільтри розраховані на 3 роки, а котельні безпосередньо може працювати 15 років, – каже тернополянка Олександра Підгурська.

На місці працює знімальна група першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР». Трансляція громадських слухань ведеться НАЖИВО.

Нагадаємо, питання будівництва колетель у Тернополі піднімається  від початку 2017 року.

У Тернополі заплановано переобладнання 7 котелень на вулицях Київська, Купчинського, 14а, Лесі Українки, 4, Лемківська, 23, Франка, 16, Живова, 12 та Просвіти, 9. П’ять котелень уже готові до роботи, ще дві на етапі завершення. Та їхній запуск відкладається через позови до суд. Активісти вимагають аби експерти дообстежили вплив таких котелень на екологію.

Попередня стаття

Тернополяни можуть взяти участь у голосуванні за торф’яні котельні до 21:00 (НАЖИВО)

Наступна стаття

Громадські слухання закінчилися під вигуки «ганьба» (НАЖИВО)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.