Дорогу «Львів-Тернопіль» завершать ремонтувати до 1 листопада (Відео)


Ремонт дороги «Львів-Тернопіль» планують завершити уже до кінця місяця. На оновлення цього автошляху двома постановами Кабмін передбачив понад 200 мільйонів гривень. Попри те, що кошти ще не надійшли, – роботи уже підходять до кінця. У Службі автомобільних доріг Тернопільщини кажуть, що підрядна організація на дорозі «Львів-Тернопіль» уже виконала робіт на 116 мільйонів гривень.

Щодо автомобільної дороги «Львів-Тернопіль», то є дві постанови Кабінету Міністрів, згідно яких передбачено фінансування цього автошляху. Одна постанова – 132 мільйони, інша постанова Кабміну – 170 мільйонів. Станом на сьогодні коштів ще немає, але підрядною організацією «Технобудцентр» активно виконуються роботи, я думаю, ви могли спостерігати процес та якість їх виконання. Наразі обсяг виконаних робіт становить майже 116 мільйонів гривень. Ремонт продовжується і до 1 листопада, думаю, що об’єкт буде завершено, – каже начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

Попередня стаття

Щоб врятувати Держархів, уряд виділив 26 мільйонів гривень

Наступна стаття

Екс-поліцейських Тернопільщини можуть ув’язнити на 12 років

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.