Лановецькі школярі замінили поліцейських (Відео)


Четвертокласники Лановецької школи навчали друзів правил дорожнього руху. Діти одягнули костюми поліцейських та  розповідали глядачам, як правильно поводитися на вулиці, безпечно переходити дорогу та про що інформують дорожні знаки. Учні вирішили показати виставу «Кепські справи» про правила дорожнього руху, адже часто на цю тему спілкуються із поліцейськими. Із розповідей правоохоронців, школярі знають, як важливо бути обачними на дорогах і до чого призводять найпростіші порушення. Поліцейські ж залюбки завітали на виставу своїх юних друзів, аби перевірити, чи добре учні засвоїли те, чого вони їх навчали.

Попередня стаття

На Тернопільщині чоловік загинув, зірвавшись з даху дитсадочка

Наступна стаття

Троє загиблих із «Москвича», який зіткнувся з позашляховиком (Фото)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.