Унікальний апарат для аналізу крові отримала обласна дитяча лікарня

Сучасне медичне обладнання, вартістю 320 тисяч гривень, отримала у подарунок Тернопільська обласна дитяча лікарня. Кошти на його придбання перераховували на рахунок благодійного фонду усі небайдужі громадяни.

Новий гематологічний аналізатор – компактний, працює в економному режимі і є автоматичним. Ще одним важливим показником даного обладнання є те, що він потребує зовсім небагато крові для її аналізу. Це є особливо цінним у лікуванні новонароджених або глибоко недоношених діток, при взятті матеріалу у яких виникають труднощі. Лише з 26-х мікролітрів крові апарат може визначити 22 гематологічні параметри. Загалом, за допомогою цього аналізатора за годину можна здійснити 80 комплексних тестів.

 

 

Надія Березюк

Надія Березюк

Журналіст

Попередня стаття

Троє загиблих із «Москвича», який зіткнувся з позашляховиком (Фото)

Наступна стаття

Козацьке свято з унікальним рекордом (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.