Унікальний апарат для аналізу крові отримала обласна дитяча лікарня

Сучасне медичне обладнання, вартістю 320 тисяч гривень, отримала у подарунок Тернопільська обласна дитяча лікарня. Кошти на його придбання перераховували на рахунок благодійного фонду усі небайдужі громадяни.

Новий гематологічний аналізатор – компактний, працює в економному режимі і є автоматичним. Ще одним важливим показником даного обладнання є те, що він потребує зовсім небагато крові для її аналізу. Це є особливо цінним у лікуванні новонароджених або глибоко недоношених діток, при взятті матеріалу у яких виникають труднощі. Лише з 26-х мікролітрів крові апарат може визначити 22 гематологічні параметри. Загалом, за допомогою цього аналізатора за годину можна здійснити 80 комплексних тестів.

 

 

Попередня стаття

Троє загиблих із «Москвича», який зіткнувся з позашляховиком (Фото)

Наступна стаття

Козацьке свято з унікальним рекордом (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.