З Бережан другий тиждень не вивозять сміття (Відео)


Сміття з вулиць міста Бережани на Тернопільщині не вивозять вже другий тиждень. Про це Першому інтернет-телебаченню «МедіаТОР» розповіли місцеві жителі. Кажуть, таке бувало і раніше, але зараз ситуація критична. Сміттєві баки заповнені вщент, решта відходів насипом викидають навколо. Сміття розносять по вулицях собаки, харчі гниють, а сморід чути навколо.

У міськраді пояснюють: сміття вивозити мають чим, але нікуди. Курянівське сміттєзвалище, на яке раніше возили тверді побутові відходи з Бережан, перекрили мешканці прилеглого до полігону села Павлів. Рішення про припинення роботи сміттєзвалища з 1 вересня цього року прийняли на сесії Курянівської сільської ради, якій підпорядкований Павлів.

Люди вимагають рекультивації несанкціонованого сміттєзвалища та матеріальної компенсації за шкоду, яку завдає їм сусідство з полігоном. Наразі обидві сторони обговорюють умови угоди, яка дозволить продовжити співпрацю. Попри те, сміттєвози продовжують потайки вивозити бережанське сміття в урочище, скаржаться селяни і погрожують:  якщо їх обмануть, сміттєзвалище закриють назавжди.

На місці події працювала знімальна група “МедіаТОРа”. Більше про проблему – на сайті згодом.

 

 

Попередня стаття

На Злуки внаслідок зіткнення легківка вилетіла на тротуар (Відео)

Наступна стаття

У Бучачі репрезентували друге видання мистецького альбому «Таїна Пінзеля» (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.