Скасувати попередній дозвіл на будівництво комплексу у парку Національного відродження вимагають активісти (Відео)


У парку Національного відродження у Тернополі зібралися понад сотня людей. Активісти, військові, жителі міста протестують проти забудови, яку розпочали у даному парку. Незважаючи на дозвільні документи, які, за словами, ініціаторів будівництва, у них є, люди вимагають припинити усі технічні роботи і розглянути питання про скасування дозволу, який видала Тернопільська міська рада 8 лютого 2014 року. Протестуючі не вірять, що у парку буде збудований комплекс для спортсменів. Вони переконані, що на приватній території, а саме такий юридичний статус матиме запланований новобуд, навряд чи будуть проживати спортсмени. Люди запевняють, що не допустять цього і будуть чергувати біля даного об’єкта.

Акція протесту анонсована до 15:00 години. Наразі активісти ще не визначилися, якими будуть наступні їхні кроки, проте, ближче до часу завершення протесту це питання вирішать.

Нагадаємо, у парку Національного відродження почали зводити Соціально-спортивний центр «Вулична академія».

На акції протесту перебувала знімальна група Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР».

Попередня стаття

Тернопільські активісти виступають проти будівництва в парку

Наступна стаття

На Тернопільщині згорів житловий будинок

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.