Тернопільські активісти виступають проти будівництва в парку


У парку Національного відродження почали зводити Соціально-спортивний центр «Вулична академія». Техніка заїхала на територію кілька днів тому. Наразі, риють котлован під фундамент.

Проти забудови виступають громадські активісти. У 2014 році вони вже зупинили будівництво «Екоготелю». Кажуть, що і цього разу не дозволять тут працювати техніці та перетворити парк у сквер.

Натомість, ініціатори проекту Фундація зірок світового футболу «Діти», кажуть, що мають всі документи на будівництво. Заплановано, що соціально-спортивний центр включатиме в себе тренажерний та ігровий майданчики, роздягальні та спортивний хостел для іногородніх дітей.

На акції протесту перебувала знімальна група Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР».

Попередня стаття

Неординарний танець у центрі Тернополя (Відео)

Наступна стаття

Скасувати попередній дозвіл на будівництво комплексу у парку Національного відродження вимагають активісти (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.