У жахливих умовах бабуся виховувала 13-річну дівчинку (Відео)


Тридцять шість котів, собак, декоративних щурів та голобів утримувала у своєму будинку тернополянка. За тваринами не доглядали, відтак через сильний сморід сусідам довелося викликати правоохоронців.

– Жінка, яка утримувала тварин, спочатку не хотіла відкривати двері. Коли патрульні разом з зоозахисниками зайшли до помешкання відразу кинувся дуже неприємний запах, була цілковита антисанітарія, – розповідає прес-секретар патрульної поліції Тернополя Оксана Смільська

Господарка пояснила, що їй віддають усіх тварин, яких не продали на ринку біля Збруча. Дехто, за окрему плату, просить взяти котів до себе на деякий час. Раніше жінка допомагала волонтерам ТОГО «Ноїв ковчег», брала тварин на тимчасове утримання. Але їхня кількість щоразу зростала, відтак вже волонтерам довелося рятувати домашніх улюбленців.

– Нарешті ми змогли зайти до Анжели, що збирала тварин. Сказати, що вони утримуються там в жахливих умовах, просто промовчати. В захаращеній квартирі живе сама господиня з онучкою. На горах сміття тулились купа тварин. 
Сморід стояв страшенний від нечистот та трупів тварин, що нудило всіх… Дівчата і досі не можуть відмитись від запаху, – пишуть волонтери ТОГО «Ноїв ковчег» у соціальній мережі.

Разом жінкою у цій квартирі проживала її 13-річна онука. Патрульні передали її додому матері і повідомили соціальну службу, щоб приглянули за дитиною. Усіх тварин забрали волонтери.

Попередня стаття

ДТП через мобільний. На Кременеччені «Жигуль» в’їхав в «Citroen», бо відволікся (Відео)

Наступна стаття

Працюючі пенсіонери стануть багатшими (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.