Раб, якого знайшли на Тернопільщині, заробляв на подарунок дружині (Відео)


Сезонна робота закінчилася рабством. 58-річний закарпатець провів три тижні у полоні в чоловіка, який обіцяв заробіток. На Рівненщину мешканець Хусту Михайло Бублій поїхав, бо хотів заробити на подарунок дружині. Відтак з вересня збирав малину у приватному господарстві та оскільки врожай ягід закінчився, він став різноробочим: лагодив пліт, порав господарство, а далі мусив догоджати господарю. За кожен непослух чоловіка били. Коли той попросився додому, його кинули в підвал і пригрозили розправою. Врятував закарпатця випадок, його зв’язаного у хатині, знайшли сільські юнаки.

– Він закрив мене в льох, побив на мені швабру, розбив всю голову, а потім добивав ногами. В мене була поламана рука, але я мусів помити йому туфлі. Казав, що вже не можу працювати. То мені погрожували, що повісять у лісі, – розповідає 58-річний закарпатець.   

Розлючений на немічного раба рівнянин вирішив його позбутися. Розплата за неробство мала відбутися на Тернопільщині. Зв’язаного Михайла чоловіки відвезли у село Лідихів, тут у хаті край села не чужому ліжку раб очікував розправи. Кривдники ж тим часом пішли у бар. Цей момент став для Михайла щасливим. У будинку, де невільник дожидав смерті мешкав і 20-тирічний Павло. Саме він й застав чужинця у своїй кімнаті.

– Коли я зайшов до хати, на ліжку лежав зв’язаний чоловік. Я налякався, думав, що він мертвий. Але опанував себе, розв’язав його та викликав правоохоронців, – розповідає визволитель закарпатця Павло Мигович.

Правоохоронці, які приїхали на місце події, кажуть, що на чоловіку були видимі тілесні ушкодження. Відтак його спочатку доставили до поліцейської станції, а згодом до Кременецької районної лікарні.

У медичному закладі невільнику наклали гіпс, зашили і обробили рани, підозрюють перлом щелепи та в районі косметичних операцій не роблять. Оскільки закарпатець про собі не мав ні документів, ні грошей, дбає про нього медперсонал.

Виписати Михайла з лікарні можуть вже, та нікуди. Чекають допоки рідні перерахують потерпілому матеріальну допомогу.

Тим часом у рідному Хусті спокійно живе сім’я Михайла: дружина і шестеро дорослих дітей. За нього не хвилювались, бо, кажуть, він випивав і час від часу зникав. Що ж стосується Михайлового кривдника – паки що він на волі. Тривають судові слухання. Якщо чоловіка визнають винним, рівнянини може сісти до в’язниці на три роки.

Попередня стаття

У Тернополі репрезентували видання, що здивувало Європу (Відео)

Наступна стаття

Унікальну картотеку ОУН знайшли у бідоні на Тернопільщині

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.