Міжнародний дзвінок за мізер: працівники Укрзалізниці наживалися на телефонних розмовах

Працівники Тернопільської місцевої прокуратури спільно з СБУ в області викрили трьох працівників Укрзалізниці, які несанкціоновано втручалися у роботу електронно-обчислювальних систем. У махінаціях вони використовували спеціальні програми та комунікаційне обладнання транспортної компанії. Завдяки йому, зловмисники підміняли оригінальні номери абонентів та видавали міжнародний телефонний трафік за місцеві телефонні розмови.

Під час обшуку у робочих кабінетах та помешканнях махінаторів силовики вилучили комп’ютерну техніку, документи «чорної» бухгалтерії, дві сотні SІМ-карток мобільного оператора, електронні пристрої шлюз-GSM, які використовувалися для з‘єднання в обхід системи мобільних операторів зі слотами для SІМ-карток, роутери зв‘язку «Wi Fi», жорсткі диски компютерів, банківські картки.

За попередніми підрахунками, з початку року зловмисники завдали операторам зв‘язку збитків, у розмірі понад 250 тисяч гривень, – зазначають фахівці. Повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

 

 

Попередня стаття

Об’єднаним громадам держава обмежить доходи (Відео)

Наступна стаття

Володимир Гевко

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.