![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2017/10/22687919_2168199876553739_8601597058105226490_n-1.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода трапилася у селі Миртюк Стрийського району. На автошляху між Стриєм та Моршином 44-річний водій автомобіля «Пежо Експерт», мешканець Тернопільщини, зіштовхнувся із автомобілем «Таврія».
Внаслідок аварії, водій ЗАЗ 1102, 34-річний мешканець Моршина, із закритою черепно-мозковою травмою, скальпованою раною голови та тупою травмою живота в реанімації. Його 34-річна дружина і 10-річна донечка загинули на місці. Керманича автомобіля «Пежо Експерт» і трьох його пасажирів також госпіталізували. Повідомляє ГУНП у Львівській області.