Труп скаженої собаки, яка покусала жінку у Кременці, спалили

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

З 25 жовтня Кременець оголосили неблаголополучним щодо захворювання на сказ через випадок, який стався ще у вересні. В одному із місцевих дворів собака покусала господарку, коли та давала їй їсти. Про це жінка повідомила у відповідні служби.

7 вересня тварину помістили у карантин на 10 днів для спостереження. Спочатку у собаки не було жодних ознак захворювання. Проте, через тиждень ветеринар зафіксував у неї погіршення стану. 15 вересня собака загинула. Фахівці взяли зразки для дослідження та передали їх у Тернопіль. Рештки тварини – спалили.

Виявити захворювання на сказ вдалося лише під час другого етапу дослідження, який тривав місяць. З 25 жовтня  у Кременці оголосили карантин. У місті проводять вакцинацію домашніх тварин. Жителька Кременця, яку покусала тварина, пройшла профілактичний курс лікування та знаходиться під амбулаторним наглядом лікарів. Стан жінки на сьогоднішній день – задовільний, жодних ознак захворювання немає, – повідомила журналістам інтернет-телебачення «МедіаТОР» головний спеціаліст відділу безпечності харчової продукції та ветеринарії управління Держспоживпродслужби у Кременецькому районі Валентина Кравчук.

Щороку у Кременецькому районі фіксують в середньому від 2 до 10 випадків сказу. Тому, зазначають фахівці, – це не є незвичайним явищем.

Попередня стаття

Дівчина з Тернопільщини стала учасницею проекту “Модель XL” (Відео)

Наступна стаття

Перевтілившись у “нечисть”, тернополяни зустріли Хелловін (Відео)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.