Тернопільські вкладники ліквідованого “Дельта Банку” отримають виплати

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

27 листопада  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відновив в Україні виплати вкладникам ліквідованого «Дельта Банку». Аби їх отримати,  жителям Тернопільщини  потрібно до 9 січня 2018 року звернутися до відділення державного «Укргазбанку».

Виплати відповідатимуть розміру вкладу. У суму включатимуть й відсотки, нараховані на день введення в банк тимчасової адміністрації, але не більше 200 тисяч гривень. Інформацію про подальші виплати фонд обіцяє повідомити додатково.

Нагадаємо, «Дельта Банк» працював на ринку України з 2006 року і входив до групи найбільших банків. Основними акціонерами банку були бізнесмен Микола Лагун з часткою в капіталі 70,61% і компанія Cargill Financial Services International Inc. (США) з часткою 29,39%. З 2 березня 2015 року в банку працювала тимчасова адміністрація, а з 8 жовтня 2015 року Фонд гарантування розпочав ліквідацію фінустанови.

Попередня стаття

Круговий рух біля Збаразького КП зменшить кількість ДТП та полегшить виїзд з Тернополя (Відео)

Наступна стаття

Тернопільські лісівники вимагають не допустити монополізації лісів (Наживо)

One Comment

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.