Тернопільську міськраду пікетують батьки дошкільнят (Наживо)

1200 гривень в місяць за навчання у дитсадках. Таку суму з 1 січня доведеться платити батькам, чиї діти не прописані у місті Тернополі.

Листи з таким змістом батьки почали отримувати напередодні. В інформаційних зверненнях від управління освіти Тернопільської міськради сказано, що особам, які не прописані в Тернополі, доведеться самими оплачувати послуги, які надає дошкільний чи позашкільний заклад, або ж щоб їх оплачувала громада. Батькам пропонують вплинути на керівників громад, аби ті уклали з міськрадою міжбюджетні трансферти і компенсовували витрати на дітей із сіл.

Роз’яснень обурені жителі прилеглих до Тернополя сіл прийшли просити під стіни міської ради. Тут о 10-тій 20 сесія.

На місці події знімальна група інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР». Подія транслюється НАЖИВО.

Попередня стаття

Новорічне шоу «Королівство тіней» презентують у Тернополі

Наступна стаття

Під стінами Тернопільської міської ради сутички. У депутатів летять підгузки (Наживо)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.