![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2017/12/original_24.jpg)
Фото з відкритих джерел
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2017/12/original_24-300x172.jpg)
Задля зниження рівня злочинності та зменшення аварійності на дорогах у Тернополі продовжують встановлювати камери цілодобового відеоспостереження. Ще одну камеру обладнали 18 грудня за адресою: вулиця Монастирського, 50. Нещодавно камера централізованої системи відеоспостереження з’явилася також на вулиці Кульчицької, 2а.
Загалом, у Тернополі задля безпеки мешканців міста працюють 380 веб-камер. Повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради. Щоб переглянути зображення, необхідно перейти за посиланням: http://webcam.te.ua/cameras/977-restoran-amsterdam-vul-manastyrskoho-50.