Свічка, запалена від Вифлеємського вогню, має магічну силу (Відео)


Пластуни привезли до Тернополя Вифлеємський вогонь миру. Цього року делегація привезла його з Австрії, головного Віденського собору.

– Двоє наших пластунів увійшло до делегації, яка мала почесну місію привезти Вифлеємський вогонь. Зараз ми активно займаємось його поширенням по всіх куточках нашої області. Зокрема від Вифлеємського вогню «запалили» ялинки у багатьох містечках Тернопільщини. Також ми передамо його у всі державні установи, церкви та лікарні, аби кожен зміг запалити свічку і принести вогонь миру додому, – розповідає керівник Тернопільського осередку «Пласт» Дмитро Сиротюк.

Пластун додає, навіть якщо вогонь погасне магічну силу має свічка.

Додамо, Вифлеємський вогонь миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає в поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Вперше Вогонь до України потрапив ще 1992 року, але як приватна ініціатива окремих пластунів. Офіційно ж відлік ведеться від 1998 року, коли Вогонь передали в Україну на митному переході. Вифлеємський вогонь, котрий символізує тепло, мир, злагоду і сподівання, Україною поширюють пластуни. Вогонь передають від міста до міста й заносять у церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні.

Попередня стаття

У тернопільських патрульних молодий керівник (Відео)

Наступна стаття

За крадіжку телефону 19-річній кременчанці загрожує три роки ув’язнення

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.