![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2017/12/800x800_55139c4e06acd.jpg)
Фото з відкритих джерел
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2017/12/800x800_55139c4e06acd-300x206.jpg)
Втратила мобільний телефон тернополянка у закладі громадського харчування. Відійшовши на якийсь час до вбиральні, опісля жінка з’ясувала, що пристрій вкрали.
Правоохоронці встановили, що скоїла злочин 19-річна жителька Кременця. Підозрювана у вчиненні протиправного зізналась.
Зловмисниці інкримінують частину 1 статті 185 Кримінального кодексу України. Санкція якої передбачає як штраф та громадські роботи, так і позбавлення волі на строк до 3 років. Повідомляє ГУНП в Тернопільській області.