У Тернопільській міськраді страйкуючим перевізникам погрожують штрафами (Фото)

Через запровадження у Тернополі європейської моделі функціонування громадського транспорту водії приватних маршруток організовували страйк. Їх не влаштовує, що тепер вони позбавлені можливості «працювати» з готівкою, – йдеться на сайті Тернопільської міської ради. Адже після повноцінного введення електронної системи оплати за проїзд стане точно відомо, скільки людей з пільгами скористалися громадським транспортом і скільки за це коштів повинна відшкодувати міська рада перевізникам.

З часу впровадження електронної системи водії вже робили спроби видавати пасажирам інші квитки, аніж ті, які друкуються через валідатор. Таким чином вони не проводили оплату через електронну систему, через що міська рада вже звернулася у контролюючі служби та правоохоронні органи, щоб перевірити діяльність усіх перевізників міста. Окрім того, водії вимагають підвищення вартості проїзду для всіх пасажирів до 6 грн.

Тернопільська міська рада категорично виступає проти страйку, який може призвести до накладання на перевізників штрафних санкцій і аж до розірвання з ними угод.

Як ми уже розповідали, майже усі маршрутні автобуси міста сьогодні  10 січня не виїхали на рейс. Так водії протестують проти “Карток тернополянина”. На місці події працює знімальна група Першого інтернет-телебачення «МедіаТОР».  Відеоматеріал дивіться згодом на нашому сайті.

 

 

Попередня стаття

Водії тернопільських маршруток через «картку тернополянина» поїхали до міськради (Фото)

Наступна стаття

Всі гроші на різдвяний стіл, – тернополяни підсумовують свята (Відео)

One Comment

    Avatar
  • Оштрафувати страйкуючих на пристойну суму, при не сплаті штрафу позбавити лицензії!

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.