З режисером, котрий замерз у парку, прощалося півсотні людей (Відео)


У парку Національного Відродження 15 січня замерз 49-річний Валерій Сеньків. Він був режисером театру-студії «Діалог», озвучував мультфільми, захищав Дністер від будівництва ГЕС. В останню путь сьогодні провели його півсотні друзів та знайомих.

Рідний брат згадує Валерія як добру людину. Каже, інколи був несерйозним, але він найрідніший. Жив Валерій сам, дружина разом з дочкою в Ізраїлі.

Подруга Олена Мудра розповіла, що з Валерієм знайомі понад десять років.

– Мандрівний, творчий, емоційний, завжди з гітарою, вмів розповісти якусь гарну історію, вмів надихнути і сам був готовий створювати нове. Захопився ідеєю врятувати Дністер настільки сильно, що закохався в цю річку, і десять років сплавлявся. З Дністровським каньйоном познайомив дуже багато людей, – розповіла Олена Мудра.

За словами Олени, його фільм залишився незавершеним. Нещодавно він отримав усі відеоматеріали з яких планував створити фільм.

– Він ідеально озвучував, мав акторський підхід і це мала б бути хороша робота. Шкода, що так сталося.

Переглядаючи фото Валерія, у друзів виникають сльози та сміх від згаданих історії.

До слів співчуття рідним та друзям приєднується інтернет-телебачення МедіаТОР.

 

 

 

 

 

Попередня стаття

У Тернополі батьки залишили наодинці 4-річну доньку (Відео)

Наступна стаття

Скривджені дружинами чоловіки у поліцію не заявляють

One Comment

    Avatar
  • Чому він замерз?

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.