Оригінальна валентинка – швидко й красиво від тернополянки Лілі Вовк (Відео)

Робота, яка зроблена своїми руками є найціннішою. Коли щось твориш власноруч, віддаєш частинку себе. У цьому випадку ти ділишся своєю любов’ю зі своїм коханим чи коханою. У цих словах переконана тернополянка Ліля Вовк. Дівчина вже декілька років поспіль робить власноруч різноманітні відкритки та блокноти.

 

До Дня святого Валентина Ліля показала як швидко й красиво можна зробити оригінальну валентинку. Ліля Вовк робить їх у світлих, пастельних тонах. Каже, бачить кохання лише у ніжних відтінках.

 

Тому в її колекції немає яскравих відкриток. Хоча, розповідає, це все залежить від відчуттів, якщо до вподоби пристрасні червоні кольори, – сміло використовуйте.

 

– Відкритка виражає почуття, смаки, емоції до другої половинки. Якби мені хлопець зробив валентинку, я б її зацінила дуже сильно, – каже Ліля.

Як виготовити валентинку?

 

Шамблон нестандартного сердечка Ліля зробила у “ворді”. Аркуш паперу згинає вдвоє. На ньому відмальовуємо сердечко. Вирізаємо, але не до кінця, на згині залишаємо. Далі вибираємо фон і наклеюємо. Цікаві написи також можна роздрукувати. Підложки для напису Ліля просто вириває із заготовок. Всередині відкритку можна підписувати за власним бажанням.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.