На курс хіміотерапії молодому тернополянину потрібно 150 тисяч гривень

Нещодавно у 22-річного Віктора Константиніва, який живе у Великих Гаях неподалік Тернополя, лікарі діагностували онкологічне захворювання лімфатичної системи – лімфома Ходжкіна.  Рідні та знайомі просять в усіх небайдужих допомогти їм у боротьбі із цією недугою. Адже необхідних для лікування Віктора коштів у родини немає. Мама сама виховує двох синів, батько – помер.
На курс хіміотерапії терміново потрібно зібрати 150 тисяч гривень. Переказати кошти можна на банківську картку: 5168 7573 5578 5603 — Константинів Віктор Романович. Повідомила на сторінці у Facebook Хрисина Мартинюк.
Попередня стаття

В освітніх закладах Тернопільщини вимушених канікул не буде

Наступна стаття

На Кременеччині у вогні згоріли жінка та її син

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.