Аби оформити візу, житель Тернопільщини “став” киянином

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Житель Збаразького району на Тернопільщині, аби оформити візу, «став» киянином. Чоловік зізнався, допомогли йому у цьому в столиці. Насправді «киянин» виявився зареєстрованим у селі Старий Вишнівець.

 

Фальшиву відмітку в документі молодика виявили в Збаразькому районному секторі міграційної служби. Чоловік прийшов, щоб вклеїти фото в паспорт у зв’язку з досягненням 25-ріного віку. При перевірці паспорта громадянина України увагу працівника міграційної служби привернули дві відмітки: зняття з реєстрації та реєстрації місця проживання. У штампі було зазначено підрозділ ВГІРФО, який на той час вже давно був ліквідований. Окрім цього, у відмідці про місце реєстрації невірно вказали назву одного зі столичних районів. 

 

Зараз правоохоронці з’ясовують хто посприяв 25-річному чоловікові в незаконній реєстрації.
За фактом підроблення штампу службовою особою поліціанти розпочали кримінальне провадження згідно з ч.4 ст.358 ККУ. Повідомляє управління Державної міграційної служби у Тернопільській області. 

 

Попередня стаття

Слова німі, ми самі додаємо риму , – актор Володимир Процюк (Відео)

Наступна стаття

Олександр Богомол про резонансні злочини на Тернопільщині (Наживо)

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.