Слова німі, ми самі додаємо риму , – актор Володимир Процюк (Відео)

Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…

Поезія жива, вона житиме вічно, звучатиме гучно «після написаного…». Перше інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» до Всесвітнього дня поезії започаткував соціально-культурний проект «P. S.», у якому відомі тернополяни читають улюблені вірші. Відтак, власним приладом демонструючи – в рядках митців, визнаних світом, закладений код. А замислюватись над суттю життя у стрімкому круговерті часу – особливо актуально. Дивіться, слухайте, читайте вірші разом з нами!

Для тернопільського актора Володимира Процюка життя подібне до театру. Тому напередодні Міжнародного дня театру читає поезію Василя Симоненка «Дотліває холод мій у ватрі…» Каже свого глядача він зажди чекає у театральній залі.

– У Тернополі дуже вибагливий глядач. Якщо комусь не подобається вистава, він сміло може встати і вийти. Тому актори багато працюють, аби слова не просто звучали, не були німими. Поезія на нашій сцені також є, адже римованими рядками найкраще можна передати почуття, – зізнається Володимир Процюк.

Попередня стаття

Любов Красновська

Наступна стаття

Аби оформити візу, житель Тернопільщини “став” киянином

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.