Тернопільські педіатри підписують декларації з батьками маленьких пацієнтів (Відео)

Декларації, каже головний лікар Тернопільської дитячої комунальної лікарні Андрій Артимович, це сигнал для Національної служби здоров’я України про те, що є пацієнт, який чекає коштів на надання йому допомоги первинної ланки.

 

Міська дитяча лікарня обслуговує понад 46 тисяч тернопільських діток. Для надання їм медичної допомоги є 54 дільничних педіатри.

 

Підписати декларацію можна будь-де, не залежно від місця проживання. У кожному медичному закладі розміщена інформація про лікарів, їхню освіту та досвід. Все ж головний лікар радить підписувати декларації з тими спеціалістами, які надають допомогу зараз.

 

– Якщо пацієнт буде не задоволений наданням послуг свого педіатра, він може спокійно піти до іншого лікаря і з ним підписати нову декларацію. Попередня одразу скасовується, – розповідає Андрій Іванович.

 

Укладання договорів безстрокове. Для оптимізації процесу батьків планово повідомлятимуть коли прийти і підписати декларацію. Кошти для лікування маленьких пацієнтів виділятимуть вже з липня. Згідно з капітаційною ставкою, каже Андрій Артимович, це приблизно 800 гривень в рік на одну дитину. Цих коштів достатньо для забезпечення медичної допомоги первинної ланки.

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.