![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/05/00000-5-660x330.jpg)
фото з відкритих джерел
![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2018/05/00000-5-660x330-300x150.jpg)
На Чортківщині батько побив неповнолітню доньку. Чоловік був у стані алкогольного спяніння. Руку ж на дитину підняв, бо та вступилася за маму. Після одного з його ударів школярка впала.
Поліціанти встановили, колишнє подружжя після розлучення змушене проживати в одній оселі. Будучи добряче випившим, чоловік сварився з колишньою дружино. Під час сварки 16-річна дівчина стала на захист матері. У відповідь – батько почав тягати неповнолітню за волосся та штовхав її. Після чергового удару дебошира школярка втратила рівновагу та вдарилася об стіл.
У дівчинки лікарі зафіксували численні синці. Серйозніших тілесних ушкоджень медики у дитини не виявили.
Щодо сімейного тирана поліцейські відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України. Повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.