Тернопільський призовник, який впав з висоти, ухилявся від служби кілька років (Наживо)


Постраждалий у результаті падіння з 5-го поверху призовник ухилявся від проходження служби в армії з 2015 року. До цього часу у нього було право на відстрочку. Після тривалого ним ухиляння, працівники військкомату розшукали призовника та привезли його на пункт для проходження медогляду.

 

До моменту падіння призовник перебував на пункті до 4 годин. Постраждалий – перший і єдиний, який прибув того дня на збірний пункт. Будь-якого тиску на нього не здійснювали, – повідомили журналістам бід час брифінгу представники облвійськкомату.

 

 

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

Призовник, який випав з 5- поверху, в реанімації. Брифінг (Наживо)

Наступна стаття

На Тернопільщині через сімейні конфлікти жінка забрала дітей і пішла з дому

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.